KONST / Litografier / Färglitografi 12667140

nr 1266 7140

Färglitografi

familj, 1800-tal. Motivet: 26x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juli 2019
kl 18:48:44

23/7 11:12:27 1      Vinnande bud